دسته‌بندی نشده

8 نکته مد برای اطمینان از اینکه همیشه شیک به نظر می رسید

با توصیه های مد برای طراحی هر ظاهری در کمد خود، به استایل خود اعتماد کنید.

  1. روی کمد لباس خود کار کنید . مطمئن شوید که لوازم اصلی کمد لباسی دارید: یک لباس کوچک مشکی نمادین، یک شلوار جین که کاملاً مناسب است، یک کت بلیزر کلاسیک، تی‌شرت‌های ساده و دکمه‌دار در رنگ‌های خنثی، و یک کت چرمی (یا کت جین). سرمایه گذاری روی مجموعه کپسولی از اصول اولیه ترکیب و تطبیق (و یادگیری نحوه استایل دادن به آنها) کلیدی است که در کنار هم شیک به نظر برسید.
  2.  مطمئن شوید که لباس‌هایتان کاملاً متناسب هستند . یکی از ترفندهایی که می‌توانید هر لباسی را شگفت‌انگیز کنید، استخدام یک خیاط خوب است. لباس های دوخته شده نه تنها جلا به نظر می رسند، بلکه احساس راحتی بیشتری نیز دارند. شلوارهایی که روی زمین کشیده می‌شوند و لباس‌هایی که به‌طور نامناسبی جمع می‌شوند، به شما احساس شیک بودن نمی‌دهند. اگر کمد  شما به خوبی ست شده باشد ، می توانید شروع به بازی با وسایل بزرگ و کم اندازه کنید به گونه ای که مد روز به نظر می رسد، نه شلخته.
  3.  یاد بگیرید که چگونه نسبت ها را متعادل کنید. متعادل کردن تناسبات مربوط به استایل دادن به لباس های شما برای ایجاد یک هارمونی کلی زیبایی شناختی است. راه رسیدن به این هدف با پوشیدن لباس هایی است که متناسب با فرم بدن شما باشد . وقتی می‌خواهید با لباس‌های بزرگ یا شکل‌های غیرعادی بازی کنید، آن را به یک لحظه مد تبدیل کنید و بقیه قسمت‌ها را متناسب نگه دارید. به عنوان مثال، سعی کنید یک تاپ کوتاه کوتاه را با شلوار جین گشاد، یا یک تاپ پف دار را با یک شلوار صاف ست کنید.
  4. سبک شخصی خود را پیدا کنید . توسعه یک سبک امضا ممکن است سال ها طول بکشد، اما می توانید با ایجاد یک Moodboard شروع کنید. به یاد داشته باشید که سبک شخصی یک آزمایش است. تا زمانی که در رختکن نباشید، هرگز نمی دانید چه ظاهر شگفت انگیزی در انتظار شماست. دسته بندی «لباس مردانه» و «لباس زنانه» نباید نحوه خرید شما را تعیین کند. زمانی را به بازی با رنگ ها و اشکال اختصاص دهید تا ببینید چه چیزی در بدن منحصر به فرد شما عالی به نظر می رسد.
  5.  خریدار بهتری شوید . یادگیری نحوه خرید دقیقا همان چیزی که می خواهید به شما کمک می کند از پر کردن کمد خود از وسایلی که هرگز نمی پوشیدید جلوگیری کنید. هنگامی که کمد لباس شما از قطعاتی تشکیل شده است که دوست دارید، شیک پوشی به طبیعت دوم تبدیل می شود.
  6.  یک کمربند اضافه کنید . اضافه کردن یک کمربند به ظاهرتان یکی از ساده ترین راه ها برای اینکه هر لباسی را در کنار هم قرار دهید است. این همچنین یک ترفند عالی برای ایجاد تعادل در ظاهری است که در غیر این صورت ممکن است کارایی نداشته باشد – مانند یک ژاکت کشمیری بلند و دامن میدی رنگارنگ.
  7.  بازی با رنگ . اگر در مورد رنگ دادن به ظاهر خود عصبی هستید، فقط با یک قطعه رنگارنگ شروع کنید و بقیه ظاهر خود را خنثی نگه دارید. همانطور که با رنگ‌ها راحت‌تر می‌شوید، خواهید آموخت که کدام ترکیب رنگ برای استایل شما بهتر عمل می‌کند.
  8.  الگوها و بافت ها را مخلوط کنید. روزهای تطبیق کیف دستی با کفش به پایان رسیده است. تضاد بافت ها و چاپ ها یک بیانیه مد جسورانه ایجاد می کند. با الگوهای خنثی مانند راه راه و بافت های کم رنگ مانند چرم و بافتنی شروع کنید، پولک ها و پازلی ها را به مقدار کم (مانند روسری، کراوات یا کلاچ) اضافه کنید تا زمانی که یاد بگیرید چه چیزی برای شما مفید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *